تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ در واحد اختصاصی تعمیرات دستگاه کپی انجام می شود. در این واحد با بررسی های پیشرفته و دقیق، مشکلات و اختلالات گوناگون دستگاه کپی توسط کارشناسان شناسایی شده است و راه حل های اساسی برای برطرف سازی آنها در نظر گرفته شده است. تعمیر دستگاه کپی شارپ به تخصص و دانش مربوطه نیاز دارد. هرگز نمی توان تعمیرات این دستگاه را سهل و ساده انگاشت. برخی از کاربران تصور می کنند که عیب یابی، ترمیم و تعمیر دستگاه کپی همچون کاربری این دستگاه آسان است، اما حقیقت این است که این دستگاه پیچیدگی ها و ظرافت های گوناگونی دارد که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد.

 

خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ

نمایندگی مجاز تعمیرات کپی شارپ با در اختیار داشتن دو رکن اساسی تعمیر، یعنی نیروی متخصص و ابزار پیشرفته، با کیفیت ترین خدمات را به کاربران این دستگاه ارائه می دهد. تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، شارژ کارتریج، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده، رفع مشکلات عملکردی دستگاه و مواردی از این دست، بخشی از خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ هستند. گفتنی است تمامی این خدمات با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه هستند تا امکان پیگیری آنها وجود داشته باشد.

 

شارژ کارتریج فتوکپی شارپ

شارژ کارتریج فتوکپی شارپ، اقدامی مهم است که اگر به درستی و با استفاده از مواد با کیفیت انجام شود، مشکلاتی از جمله چاپ کمرنگ را برطرف می سازد. به هر ترتیب دستگاه فتوکپی بدون مواد مصرفی کاری از پیش نبرده و قادر به کپی گرفتن از اسناد نیست. بنابراین باید هر چند وقت یک بار، کارتریج شارژ شود تا دستگاه بتواند محتوا یا محتواهای مورد نظر شما را به خوبی به چاپ برساند. در غیر این صورت علاوه بر افت کیفیت چاپ، دستگاه نیز در معرض آسیب دیدگی قرار می گیرد. بهتر است برای شارژ کارتریج از تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی شارپ کمک بگیرید تا مطمئن شوید که مراحل کار به درستی انجام می شوند.

 

چگونگی تعمیر دستگاه کپی شارپ

برای اینکه یک تعمیر کار بتواند تعمیر دستگاه کپی شارپ را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، در درجه اول لازم است که از قطعات این دستگاه شناخت کافی و وافی داشته باشد؛ به طور کلی اجزای دستگاه کپی به دو بخش الکترونیکی و مکانیکی تقسیم می شود؛ درام فتوکپی، تونر، لامپ و عدسی ها، فیوزر، پنل اپراتور، گیرنده آزاد کننده کاست کاغذ، کاست تغذیه دستی، اپتیک، یونیت شارژ، یونیت ظهور و … مجموعه ای از اجزای الکترونیکی و مکانیکی دستگاه کپی است که ضرورت دارد یک تعمیرکار برای اجرای تعمیر دستگاه کپی شارپ با عملکرد و کارکرد هر یک از این اجزا آشنایی داشته باشد.

 

نمایندگی فتوکپی شارپ

دستگاه فتوکپی شارپ از جمله دستگاه های بسیار پرکابرد است. به دلیل این که طیف وسیعی از کاربران ماشین های اداری تمایل به این برند دارند ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن نیز اهمیت بسیاری می یابد. نمایندگی فتوکپی شارپ با استخدام برترین کارشناسان و متخصصان تعمیر دستگاه کپی در صدد است تا کاربران گرامی از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد. در هر کجای کشور عزیزمان ایران که باشید ، با یک تماس می توانید با کارشناسان نمایندگی فتوکپی شارپ صحبت کرده و مشکل مورد نظر خود را مطرح سازید.

 

دستگاه فتوکپی شارپ از قطعات مختلفی تشکیل شده و مانند هر دستگاه کپی ممکن است در طول زمان با مشکلاتی مواجه شود. از جمله رایج ترین مشکلات فتوکپی شارپ ، مشکلات درام فتوکپی شارپ ، کاغد کش فتوکپی و مشکل در کشیده شدن کاغد به داخل دستگاه ، افتادن خطوط روی برگه ی کپی شده ، کج شدن متن چاپ شده ،  مشکل کپی سفید،  مشکلات کارتریج فتوکپی شارپ  از جمله رایج ترین مشکلاتی هستند که در دستگاه کپی مشاهده می شود. عامل هر یک از این مشکلات یکی از قطعات یا چند قطعه از دستگاه فتوکپی شارپ هستند که کارشناسان بعد از بررسی دستگاه اقدام به تعمیرات قطعه ی مورد نظر خواهند نمود.

 

مشکلات رایج دستگاه کپی

برای تعمیر دستگاه کپی شارپ باید مشکلات و ریشه آنها را شناسایی کنیم. در ادامه تعدادی از رایج ترین اختلالات این دستگاه را شناسایی کرده ایم و راه های برطرف سازی آن را به اختصار توضیح داده ایم؛

 

مشکلات تونر و کارتریج

وقتی تونر از جنس مرغوب نیست یا محفظه تونر خالی است و به آن بی توجهی می شود، مشکلات مربوط به تونر و کارتریج ظهور می کنند. توجه داشته باشید که میزان کاربری شما از دستگاه است که تعیین می کند مواد مصرفی و قطعات مستهلک در چه بازه زمانی باید جایگزین شوند. برای تعمیر دستگاه کپی شارپ در چنین شرایطی توصیه اول و آخر این است که از یک مرکز مجاز و رسمی برای تهیه مواد مصرفی خود کمک بگیرید تا کیفیت برای شما تضمین شده باشد.

 

گیرکردن کاغذ در دستگاه کپی

در چنین شرایطی هرگز برای تعمیر دستگاه کپی شارپ به زور و اجبار متوسل نشوید. اگر به زور کاغذ را از درون دستگاه بکشید، باعث می شود خرده های کاغذ در درون دستگاه جا به بماند. برای برطرف کردن این مشکل در گام اول چک کنید که کاغذ ها قدیمی و مرطوب نباشند. می توانید جنس کاغذ ها را عوض کنید. اگر با این کار مشکل حل نشد، کاغذ کش را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید. در صورت پایدار بودن مشکل، با واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

 

کپی های خیلی روشن یا خیلی تیره

با تنظیم و کنترل چگالی این مشکل برطرف خواهد شد. یا به دفترچه راهنما مراجعه کنید و از آن کمک بگیرید یا برای تعمیر دستگاه کپی شارپ با این مشکل، به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

 

وجود نقاط یا خطوط در سند چاپی

احتمالا روی شیشه کپی، گرد و خاک وجود دارد. این قسمت را به آرامی و با دقت تمیز کنید. از دستمال بدون پرز و اندکی نم دار استفاده کنید. به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

 

کپی های کج

با مواجه با چنین مشکلی در اولین فرصت قرارگرفتن کاغذ در کشوی کاغذ را چک کنید. کاغذ ها را بیرون آورید و دوباره در جای خود بگذارید، برگه های تاخورده و سوراخ را جدا کنید. کاغذ ها را تکان دهید و دوباره در جای خود بگذارید. از قرار گرفتن درست کاغذ در کشوی کاغذ ها مطمئن باشید. اگر مشکل حل نشد، برای تعمیر دستگاه کپی شارپ حتما با مرکزی استاندارد تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل

تعمیرات کپی در محل یکی از سرویس های ویژه ای است که تنها برای تامین رفاه بیشتر کاربران شارپ در نظر گرفته شده است. به کمک این سرویس دیگر لازم نیست برای تعمیر دستگاه کپی شارپ دغدغه و نگرانی داشته باشید. تنها کافی است با مرکز تماس بگیرید و پس از ثبت درخواست خود مبنی بر تمایل استفاده از سرویس در محل دستگاه کپی، منتظر تماس کارشناس ما باشید تا در اسرع وقت با هماهنگی شما، در محل حضور یابند و مشکلات و اختلالات را در محل وارسی و مرتفع کنند.

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ

اگر شما کاربر یکی از دستگاه های کپی شارپ هستید و هم اکنون با مشکلاتی روبه رو شده اید، می توانید به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ، هر اختلال و مشکل را برطرف سازید. در این واحد مجموعه ای از امکانات و تسهیلات را برای کاربران دستگاه کپی شارپ در نظر گرفته ایم تا صفر تا صد مشکلات را پس از ریشه یابی دقیق و اصولی، رفع کنیم. در واحد تعمیرات دستگاه کپی از تجهیزات مدرن و به روز برای اجرای تعمیرات استفاده می شود. این واحد به آرشیوی قوی از قطعات جانبی دسترسی دارد و به راحتی و با اطمینان کامل می تواند خدمات تعویض را ارائه دهد.

دستگاه کپی شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour