تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ مدل AR-X311N

مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ مدل AR-X311N

مدل AR-X311N از دستگاه‌های فتوکپی رده‌بالای شرکت شارپ است که با قابلیت پوشش حجم کاری زیاد، گزینه‌ی مناسبی برای ادارات و انتشارات به شمار می‌رود. حداکثر ابعاد چاپ در این دستگاه A3 و حداقل آن A6 است. سرعت چاپ دستگاه‌های این حوزه که حجم کاری بالایی دارند، در درجه اول اهمیت قرار دارد و شرکت شارپ با درک این مسئله، فتوکپی AR-X311N را به سرعت چاپ 31 برگ در دقیقه‌ای مجهز کرده است. دستگاه فتوکپی شارپ AR-X311N از رزولوشن چاپ 600×600 dpi بهره می‌برد که در مقایسه با هم‌رده‌های این دستگاه، در سطح متوسطی قرار دارد؛ متون با مشکی عمیق به چاپ می‌رسند و این کیفیت در چاپ‌های متوالی دچار افت نمی‌شود.  

 

 

از دیگر نقاط قوت دستگاه کپی شارپ می‌توان به قابلیت کپی و اسکن دورو اشاره کرد که در صرفه‌جویی زمان و هزینه تاثیر بسزایی دارند. مدل AR-X311N می‌تواند تا 999 برگ را به‌صورت متوالی کپی کند و محدوده‌ی بزرگ‌نمایی آن از 25 تا 400 درصد را پوشش می‌دهد. دستگاه کپی شارپ می‌تواند اسناد را به صورت رنگی و با رزولوشن 600 dpi اسکن و با خروجی فرمت TIFF ،JPEG و حتی PDF ارائه کند؛ حداکثر سایز اسکن در AR-X311N برابر با A3 است. این دستگاه کپی علاوه‌بر USB، از درگاه شبکه نیز بهره می‌برد و با این اتصال امکان اشتراک‌گذاری دستگاه کپی AR-X311N در شبکه‌ی شرکت یا سازمان بین کاربران میسر شده است.

سینی کاغذ دستگاه کپی AR-X311N می‌تواند تا 1100 برگ را در خود جای دهد. از دلایل انعطاف‌پذیری زیاد این دستگاه، امکان اضافه‌کردن سینی کاغذ است؛ در صورت بالابودن حجم کاری، کاربر می‌تواند این ظرفیت را تا 2100 برگ افزایش دهد.

 

مطالب پیشنهادی :

 

 

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکت رایان دلکوک در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات نمایندگی شارپ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر نرم افزاری پرینتر شارپ

تعمیر سخت افزاری پرینتر شارپ

صدای پرینتر شارپ

تعمیر لیزر پرینتر شارپ

پیکاپ رولر پرینتر شارپ

خدمات دستگاه های کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد پاور دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد دستگاه کپی شارپ

تعمیر درام دستگاه کپی شارپ

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour