تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

صدای پرینتر شارپ

صدای پرینتر شارپ در پاره ای از موارد غیر عادی جلوه می کند و توجه کاربر را بخود جلب می کند. کاربر در عین حالی که نگرانی وقوع اتفاق ناهنجار و احتمالا سختی در دستگاه خود است، با حالتی مضطرب تمام زیر و بم پرینتر شارپ را بررسی می کند تا بتواند علت صدای پرینتر شارپ را کشف کند. اینکه بتواند یا نتواند بستگی بسیاری به سطح اطلاعات او از ساختار پرینتر و کارایی اجزای مختلف این دستگاه است. اینکه دستگاه با شروع کار صدایی از خود می دهد، کاملا طبیعی است اما شدت و حدّت این صدا تا کجا و تا چه اندازه ای طبیعی و عادی است، باید از یک متخصص سوال کنیم. البته یک روش ساده این است که هنگامی که دستگاه به طور عادی و معمولی کار می کند، تمام عملکرد های آن را تحت نظر بگیریم و نسبت به روشن و خاموش شدن و کار کردن دستگاه بی توجه نباشیم. در این حالت با پیدایش کمترین صدای غیر عادی متوجه وجود ایرادی در دستگاه خواهیم شد و به موقع برای رفع آن وارد عمل می شویم.

صدای پرینتر شارپ 

بررسی صدای پرینتر شارپ

سر و صدای پرینتر شارپ دو علت اصلی دارد و معمولا از این دو حالت خارج نیست؛  این صدا یا از کارتریج دستگاه است یا از خود دستگاه. باید بدانید که صدایی که از کارتریج خارج می شود یا به دلیل تمام شدن شارژ کارتریج است یا به خاطر مگنت کارتریج. مگنت به علت تماسی که با بلید دارد، ایجاد صدا می کند. با شارژ کارتریج و تعویض مگنت صدای کارتریج از بین می رود؛ اما یک بار دیگر یادآوری می کنیم، هرچه قدر هم که تعویض یا شارژ کارتریج ساده به نظر برسد، اما حساسیت ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. پس لطفا این مسئله را سبک نشمارید و حتما از یک مرکز معتبر برای این کار کمک بخواهید. در غیر این صورت نه تنها صدای موجود قطع نخواهد شد، بلکه زمینه پیدایش مشکلات دیگر هم فراهم می شود.

 

دیگر دلایل صدای پرینتر شارپ

کاغذکش پرینتر شارپ

کاغذکش هم در پیدایش صدای پرینتر شارپ می تواند تاثیر داشته باشد. این صدا رایج ترین صدای پرینتر شارپ است . این صدا به علت خرابی کلاج کاغذ کش رخ می دهد و صدای بسیار ناهنجاری دارد. تنها چاره این است که هر سه کاغدکش دستگاه را بررسی و عیب یابی کنید. برای این کار باید از یک مرکز معتبر کمک بخواهید.

 

صدای فیوزینگ پرینتر شارپ

اگر صدای پرینتر شارپ به دلیل خرابی فیوزینگ باشد، معمولا پای خرابی چرخ دنده فیوزینگ در میان است. البته ممکن است غلطک های هدایت کننده کاغذ نیز در این صدا نقش داشته باشند.

 

صدای چرخ دنده ها

 این صدا از صداهای پرینتر شارپ بیشتر به علت کثیفی چرخ دنده ها  است و معمولا با تمیز کردن و باگریس کاری قطع می شود.

 

صدای موتور دستگاه

موتور در پیدایش صدای پرینتر شارپ تاثیرگذار است. اینکه موتور چرا و به چه علتی به صدا افتاده است، باید تعمیر کار تشخیص دهد.

 

صدای لیزر

احتمال وقوع این صدا کمتر از موارد بالا است، اما با این حال غیر ممکن هم نیست.

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکت رایان دلکوک در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات نمایندگی شارپ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر نرم افزاری پرینتر شارپ

تعمیر سخت افزاری پرینتر شارپ

صدای پرینتر شارپ

تعمیر لیزر پرینتر شارپ

پیکاپ رولر پرینتر شارپ

خدمات دستگاه های کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد پاور دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد دستگاه کپی شارپ

تعمیر درام دستگاه کپی شارپ

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour