تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

درباره ما

نمایندگی رسمی شارپ با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. این مرکز تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان جوان کشور را پس از آنالیز و آزمون های متعدد به همکاری فراخوانده و در صدد است تا خدماتی لایق نام کمپانی خوشنام و محبوب sharp را ارائه نماید و رضایت خاطر هموطنان گرامی را کسب نماید.

 

درباره نمایندگی رسمی شارپ ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که تمامی خدمات  و سرویس های ارائه شده در آن مشمول گارانتی و ضمانت است. دارندگان کلیه دستگاههای این برند می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به نمایندگی رسمی sharp مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

نمایندگی رسمی شارپ چه در فروش تولیدات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است.

شارپ

نمایندگی رسمی شارپ

نمایندگی شارپ زبده ترین و مجرب‌ترین کارشناسان دو حوزه فروش و تعمیرات موبایل و تبلت را به همکاری فراخوانده است تا قادر به ارائه‌ تخصصی ترین خدمات به کاربران محصولات شارپ گردد. نمایندگی‌ شارپ در این راستا ضمن بهره‌مندی از به روزترین خدمات تخصصی تعمیر و ترمیم از تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای این حوزه نیز برخوردار است.

تلفیق این دو مجموعه در نمایندگی رسمی شارپ زمینه‌ساز ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه فروش و تعمیر به کاربران شارپ گشته است. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام نمایید.

 

خدمات نمایندگی رسمی شارپ

امکان ارسال پیک درب منزل و محل کار جهت دریافت دستگاه معیوب و تحویل مجدد آن پس از تعمیر

برگزاری دوره های آموزش تعمیرات شارپ برای کلیه دستگاه ها در نمایندگی رسمی شارپ

بازیابی و ریکاوری اطلاعات دستگاه های شارپ

تأمین قطعات جانبی مورد نیاز برای کاربران تمامی دستگاه های شارپ

ارائه خدمات مرتبط با سرویس در محل تلویزیون، مانیتور، فتوکپی، پرینتر و پروژکتور شارپ

تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیرات sharp

ارائه تخصصی ترین سرویس های تعمیر و بهسازی فتوکپی و پرینتر شارپ

واحدهای تعمیرات شارپ

تعمیرات شارپ در این مرکز منحصر به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات شارپ را دربرمی‌گیرد. در این مرکز به دلیل وجود مجموعه ای از مجهزترین و هوشمندانه‌ترین ابزارآلات تعمیر، امکان ترمیم و بهبود تمامی محصولات تولیده شده در کمپانی شارپ نظیر تلویزیون، پرینتر , دستگاه کپی و… وجود دارد مگر آنکه دستگاه به طور کلی خراب شده و یا سوخته باشد.

 

اطمینان داشته باشید که متخصصان مجرب نمایندگی رسمی شارپ، با به کارگیری تمام تلاش و توان خود، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و دستگاه‌های الکترونیکی شما را پس از تعمیر و بازیابی در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، بدون نقض و به بهترین شکل تقدیم شما خواهند کرد.

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour