تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر پنل تلویزیون شارپ

تعمیر پنل تلویزیون شارپ ، در واحدهای تعمیرات نمایندگی شارپ انجام می شود. از آنجا که تعمیرات این قطعه، تخصص و مهارت بالایی را طلب می کند، کارشناسان ارشد ما وظیفه ی این کار را بر عهده دارند. این افراد با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، اقدام به بررسی دقیق و رفع مشکلات پنل به صورت تخصصی می کنند.

لازم به ذکر است که در راستای تحقق شعار مشتری مداری، امکان تعمیر این قطعه ی گران قیمت در محل کاربران نیز فراهم شده است. به منظور اطلاع دقیق تر از روند تعمیر پنل تلویزیون شارپ و نکات مهم آن، مطلب پیش رو را به این موضوع اختصاص داده ایم؛ با ما همراه باشید.

تعمیر پنل تلویزیون شارپ 

علائم مورد توجه در تعمیر پنل تلویزیون شارپ

علائم و نشانه های متعددی وجود دارند که با بروز آنها در تلویزیون شارپ، می توان پی به خرابی پنل این دستگاه برد. به عنوان مثال، اگر شاهد ایجاد خطوط عمودی در تصویر تلویزیون خود بودید، سلامتی پنل آن را بررسی نمایید. تاریکی و یا کم‌ نور شدن تمام و یا بخشی از تصویر نیز می تواند ناشی از بروز مشکلات جدی در پنل باشد. خرابی پنل تلویزیون شارپ، همچنین به کند شدن تصویر تلویزیون و روشن شدن چراغ چشمک زن در این دستگاه می انجامد.

توجه داشته باشید که اگر تلویزیون شما رنگ ها را به صورت به هم ریخته نمایش داد و یا به طور کلی هیچ تصویری نمایش نداد، باید در اسرع وقت نسبت به بررسی و تعمیر پنل تلویزیون شارپ خود اقدام نمایید. یک نکته ی بسیار مهم در رابطه با مشکلات پنل این است که علائم ذکر شده، معمولا پس از گذشت چند روز برطرف می شوند.

بسیار مهم است که بدانید برطرف شدن این نشانه ها ابدا به معنی رفع مشکل نبوده و عدم رسیدگی به آن ها می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی تری در تلویزیون شود. از این رو به محض مشاهده ی هر یک از این علائم، در اسرع وقت اقدام به تعمیر پنل دستگاه خود در یک مرکز معتبر نمایید.

 

تعمیر پنل تلویزیون شارپ و آسیب های رایج این قطعه

در این قسمت، به رایج ترین آسیب هایی که در تعمیر پنل تلویزیون شارپ مورد توجه قرار می گیرد اشاره می کنیم:

 

مشکلات Liquid

یکی دیگر از مواردی که می تواند منجر به تعمیر پنل تلویزیون شارپ شود، مشکلات لایه ی ابتدایی پنل یا همان Liquid می باشد. از آنجا که این بخش مستقیما با رنگ تصاویر در ارتباط است، خرابی آن، به هم ریختگی رنگ‌ها، اضافه شدن غیرعادی یک رنگ در تمام و یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله ای غیرعادی از یک عدد و یا بیشتر را در پی خواهد داشت.

 

خرابی بک لایت

پنل، به عنوان قطعه ای بسیار وسیع که بار اصلی کار و ارزش تلویزیون را بر دوش می کشد، از قطعاتی تشکیل شده که خرابی هرکدام از آن ها، می تواند منجر به بروز مشکل در پنل گردد. بک لایت، یکی از مهم ترین این قطعات بوده و در صورت بروز مشکل در نحوه ی برخورد TFT ها به صفحه ‌نمایش، دچار اختلالات شدیدی می شود.

در نتیجه ی خرابی بک لایت، تصویر تاریک و یا کم نور خواهد شد. تعمیر پنل تلویزیون شارپ در این شرایط، نیازمند تعویض بک لایت است و به دلیل حساسیت بسیار بالای این کار، عمدتا پنل را تعویض می کنند.

 

عملکرد اشتباه پیکسل ها

عمل نکردن پیکسل ها و یا عملکرد اشتباه آنها، می تواند به عنوان یکی دیگر از مشکلات پنل مطرح گردد. در اثر بروز این مشکل، اطلاعاتی که باید به‌ وسیله فلت های پنل پردازش شوند، قطع شده و پیکسل‌های آن خط تصویری، درست کار نمی‌ کنند.

اگر شاهد ایجاد خطوط رنگی و یا سیاه رنگ در تصاویر تلویزیون شارپ خود بودید، باید بدانید که دلیل آن، عملکرد اشتباه پیکسل ها می باشد. قطع شدن اتصال فلت در مقطع اتصال به پنل، قطع شدن خروجی آی سی پردازشگر که روی فلت قرار دارد و نیز قطع شدن گرافیت اتصال در روی شیشه پنل، اصلی ترین دلایلی هستند که در فرایند تعمیر پنل تلویزیون شارپ در صورت عمل نکردن پیکسل ها مورد بررسی قرار می گیرند.

 

آب خوردگی پنل

اگر برای تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون خود از مایع های پاک کننده استفاده می کنید، باید بدانید که تداوم این کار ممکن است مشکل ساز باشد. به این خاطر که عملیات اسپری کردن این مایع ها از فاصله بسیارکم انجام می شود، گاهی مایع از قسمت پایین پنل وارد دستگاه شده و به دلیل قرار گرفتن فلت های منتقل‌ کننده اطلاعات تصویر در زیر پنل، باعث اتصال پین‌ های مختلف این فلت ها به هم می‌شود.

در اثر رسیدن مایعات رسانا به فلت های انتقال تصویر، جرقه هایی در مدار ایجاد شده و در نهایت، مدارها خواهند سوخت. ایجاد خطوط رنگی عمودی، ایجاد نوارهای سفید و یا مشکی روی تصویر، تفاوت روشنایی در دو نیمه راست و چپ تلویزیون، از معروف ترین آسیب هایی هستند که در اثر آب خوردگی پنل به وجود آمده و تعمیر پنل تلویزیون شارپ را ضروری می سازند.

 

تعویض پنل تلویزیون شارپ

اگرچه تعمیر پنل تلویزیون شارپ امکان پذیر است، اما به دلیل حساسیت های بسیار بالایی که بخش های مختلف این قطعه دارند، تعویض پنل بهترین راه برای رفع مشکلات آن به شمار می رود. از آنجا که پنل قطعه ای بسیار گران قیمت است، باید در تعویض آن دقت بسیاری نموده و حتما از نمونه اورجینال آن استفاده کرد.

بروز هرگونه مشکل در فرایند تعمیر پنل تلویزیون شارپ، می تواند به بروز مشکلات و آسیب های جبران ناپذیری بینجامد و کاربران را متحمل هزینه های گزافی نماید. از این رو توصیه می کنیم که برای انجام این کار، به هیچ عنوان به مراکز غیر معتبر اعتماد نکرده و دستگاه خود را تنها به افراد مجرب بسپارید.

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکت رایان دلکوک در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات نمایندگی شارپ

تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیرات تلویزیون شارپ شامل :

تعمیر پنل تلویزیون شارپ

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

تعمیر آبخوردگی تلویزیون شارپ

تعمیر تیونر تلویزیون شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour