تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

پیش از آشنایی با روند تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ بهتر است نگاهی مختصر به کارکرد این قطعه و نقش آن در دستگاه کپی داشته باشیم. آشنایی با نقش مین برد در عملکرد دستگاه کپی سبب می‌گردد تا اشکالات مرتبط با این قطعه به درستی تشخیص داده شده و در صورت نیاز، بی‌هیچ فوت وقتی برطرف گردند.

مین برد در واقع همان قطعه‌ای است که وظیفه پردازش اطلاعات در دستگاه کپی را برعهده دارد. در روند چاپ، داده های مورد نیاز جهت پردازش در اختیار مین برد دستگاه کپی  قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد. در صورت خرابی مین برد، عموماً عملکرد سایر قطعات هم دچار اختلال شده و روند چاپ دچار اشکال می‌گردد. از همین رو، در صورت نیاز به کار با دستگاه، تعمیرات این قطعه می‌بایست در اسرع وقت انجام شود. تأخیر در این کار خرابی و استهلاک سایر قطعات را در پی خواهد داشت. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ با حضور در مرکز تعمیر دستگاه کپی قابل دریافت است.

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

واحد تخصصی تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و کارشناسی، مهارت تعمیر این بخش از دستگاه را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت اولیه کپی های ریکو گشته‌اند. تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی از خدمات ارائه شده در واحد تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ است که به همراه ضمانت و گارانتی برای مراجعان انجام می پذیرد. کاربران کپی های شارپ می توانند در صورت مواجهه با هر گونه نقص و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات کپی شارپ مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ در این مرکز منطبق با استانداردهای جهانی و با استفاده از بروزترین ابزارآلات تخصصی تعمیر انجام می‌پذیرد.

 

سرویس های تخصصی تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

مرکز تعمیرات دستگاه کپی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دستگاه کپی شارپ، اعم از تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ، ترمیم، بهسازی، سرویس های دوره ای و … به مراجعان محترم است. شایان ذکر است غالب سرویس‌های مرتبط با این دستگاه به دلیل ابعاد بالای آن و دشواری حمل و نقل به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد. برخی از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ عبارت است از:

 

تعمیر AC power

سرویس تخصصی و تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

بررسی و تعمیر بخش DisSharge

تعمیر و تعویض Blank Lamp

 

بررسی و تعمیر اشکالات مرتبط با الکترونیک پایه SMD شامل : فیوز، مقاومت، سلف، خازن، دیود، ترانس، ترانزیستور و . . .

رفع اشکالات مرتبط با ارتباط قطعات الکترونیک روی مین برد فتوکپی

تعمیرات انواع Main Board کپی

تعمیر قسمت High Voltagh دستگاه

 

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ (از جمله تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ)، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی شارپ وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، یعنی در شرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود نداشته باشد- کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر کپی شارپ را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی شارپ در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند.

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour