تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر لیزر پرینتر شارپ

تعمیر لیزر پرینتر شارپ در واحد تعمیرات پرینتر شارپ به کمک ابزار و تجهیزات برتر و تعمیرکاران متعهد و مجرب انجام می شود. استفاده از ابزار و روش های نوین تعمیرات برای اجرای درست تعمیر لیزر پرینتر شارپ نقشی اساسی و بنیادی دارد.

برای اجرای درست تعمیر این بخش لازم و ضروری است که  با عملکرد و کارکرد صحیح این بخش از دستگاه پرینتر به خوبی آشنایی داشته باشیم.

 تعمیر لیزر پرینتر شارپ

چگونگی تعمیر لیزر پرینتر شارپ

خرابی لیزر با کیفیت تصویر ارتباط مستقیم دارد، این قطعه در حکم نور دستگاه است. یونیت لیزر خود دارای اجزای دیگری است که هر کدام کارکردی جداگانه دارند. در تعمیر لیزر پرینتر شارپ باید بدانیم که برد لیزر، خود لیزر، برد موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی در این یونیت وظایفی را بر عهده دارند.

هر اختلالی که در یونیت لیزر رخ می دهد، می تواند ریشه در یکی از این قطعات داشته باشد، تنها در صورت شناخت صحیح از این قطعات است که می توانیم اختلال را به درستی ریشه یابی کنیم و برای تعمیر لیزر پرینتر شارپ وارد عمل شویم.

 

اهمیت تعمیر لیزر پرینتر شارپ

اگر تعمیر لیزر پرینتر شارپ را جدی نگیریم، در نهایت سند نهایی و پرینت شده کاملا سفید خواهد بود. این مشکل به دلیل اختلال در عملکرد سنسور یونیت لیزر است. این سنسور نور را از لیزر دریافت می کند، در صورت عدم دریافت نور، برد، فرمانِ قطع شارژ می دهد و در نهایت پرینت کاملا سفید خواهد شد.

به همین دلیل است که تعمیر لیزر پرینتر شارپ از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حقیقت با بی توجهی به این یونیت اختلالات بیشتری را مشاهده خواهید کرد که لازم است برای رفع آنها از مسیر های دیگری وارد عمل شوید.

 

خرابی های رایج لیزر و راه های تعمیر لیزر پرینتر شارپ

پین آینه

در آمدن پین آینه عدسی مشکلاتی را برای یونیت لیزر به وجود می آورد. در چنین شرایطی برای تعمیر لیزر پرینتر شارپ باید پین را با دقت و احتیاط در جای خود قرار دهید تا دچار شکستگی نشود.

 

کثیفی لنز

کثیفی آینه ها و لنز های یونیت لیزر، به مرور زمان اختلالاتی را در دستگاه ایجاد می کند. پس قبل از هر گونه اقدام برای تعمیر لیزر پرینتر شارپ این قطعات را به خوبی غبار روبی و تمیز کنید

سوکت یونیت لیزر

خرابی و شکستگی سوکت یونیت لیزر می تواند عملکرد لیزر پرینتر شارپ را دچار اختلال کند. با سیم پیچی یا تعویض این قطعه مشکل حل خواهد شد.

 

کثیفی لنز

کثیفی آینه ها و لنز های یونیت لیزر، به مرور زمان اختلالاتی را در دستگاه ایجاد می کند. پس قبل از هر گونه اقدام برای تعمیر لیزر پرینتر شارپ این قطعات را به خوبی غبار روبی و تمیز کنید

 

واحد تعمیر پرینتر شارپ

کمپانی شارپ یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات اداری از جمله پرینتر در کل جهان به شمار می رود. این محصول در این برند از درجه اعتبار بالایی برخوردار است و همه کاربران از کیفیت آن رضایت کامل دارند. برای اجرای تعمیرات آن از تعمیرکاران و متخصصان حوزه تعمیر پرینتر کمک گرفته می شود تا عیب یابی و ریشه یابی این دستگاه با دقت کامل انجام شود و به دنبال آن مسیر تعمیر به درستی انتخاب شود.

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکت رایان دلکوک در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات نمایندگی شارپ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر نرم افزاری پرینتر شارپ

تعمیر سخت افزاری پرینتر شارپ

صدای پرینتر شارپ

تعمیر لیزر پرینتر شارپ

پیکاپ رولر پرینتر شارپ

خدمات دستگاه های کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد پاور دستگاه کپی شارپ

تعمیر برد دستگاه کپی شارپ

تعمیر درام دستگاه کپی شارپ

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour