تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ

در میان قطعات ریز و درشتی که در دستگاه کپی شارپ وجود دارد، دولوپر از آن دست قطعاتی است که در صورت خرابی هم امکان تعمیر و هم امکان تعویض آن وجود دارد. تشخیص این مسئله که آیا نیاز به تعویض دولوپر است یا تعمیر، توسط کارشناس تعمیر دستگاه کپی و با توجه به سطح خرابی پیش آمده در دولوپر دستگاه کپی شارپ انجام می‌شود. در هر حال، شما کاربران گرامی، در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعویض و تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ ، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر کپی را ثبت نمایید.

سرویس‌های دستگاه کپی به دلیل ابعاد بالای این محصول و عدم امکان جابجایی آن به صورت تعمیر در محل ارائه می‌گردد. توصیه می‌شود در زمان تماس، اشکال پیش آمده در دستگاه، دلیل این اشکال، دستکاری‌های احتمالی و مواردی از این دست را با کارشناسان درمیان بگذارید.

تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ 

دولوپر دستگاه کپی شارپ

عموماً زمان تعویض دولوپر دستگاه کپی شارپ توسط دستگاه و به واسطه یک پیغام به کاربر اعلام می گردد. جهت تعویض دولوپر بهتر است از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده کنید چرا که کیفیت دولوپر تأثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد. هر گونه ایرادی در کیفیت دولوپر علاوه بر تاثیر منفی بر کیفیت چاپ، مصرف تونر دستگاه را نیز به شدت بالا خواهد برد و عوارض دیگری مانند ریزش پودر تونر را در پی خواهد داشت.

 

توصیه می‌شود در صورت مشاهده پیغام فرارسیدن زمان تعویض دولوپر، سریعاً نسبت به تعویض دولوپر دستگاه کپی شارپ اقدام کنید؛ بی‌توجهی به افت کیفیت دولوپر در درازمدت، نه تنها هزینه‌ی چاپ را بالا می‌برد بلکه باعث افت شدید کیفیت چاپ می گردد. توجه داشته باشید که در صورت تعویض دولوپر و مشاهده خطای روشن ماندن چراغ مربوط به آن، می بایست نسبت به ریست کردن کنتور دولوپر اقدام نمایید. در صورت نیاز به سرویس های تخصصی تعویض و تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ کافی است از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی Sharp تماس بگیرید.

 

خرابی دولوپر دستگاه کپی شارپ

یکی از اشکالات پیش آمده در دولوپرها ریزش آن هاست که افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. بروز این اشکال عموماً به دلیل استفاده از تونرهای بی کیفیت و غیراورجینال است. در هر حال اگر دولوپر دستگاه کپی شارپ شما نیز در طول روزهای اخیر دچار چنین اشکالی شده است می توانید با دنبال کردن این بخش، تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ را به سرانجام برسانید.

 

 همانگونه که می دانید دولوپر دانه های براده آهن است که کار آن عرضه تونر به درام بصورت یکنواخت و با درصد مشخصی از آغشتگی است. در فرآیند چاپ دانه های تونر تحت بار الکتریکی مشخصی، از دانه های دولوپر جدا می شوند و به سطح درام جذب میگردند. اشکالی که گاه در این میان ظاهر می شود ریزش دانه های دولوپر است. در این وضعیت برای تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ نیازی به تعویض دولوپر کپی نیست. کافی است دولوپر را داخل یک حلال نظیر بنزین بریزید و سپس روی یک روزنامه در معرض تابش آفتاب قرار دهید تا حسابی خشک شود. بدین ترتیب دانه های تونری که به آن چسبیده‌اند، در حلال جدا می شود. (با توجه به آتش‌زا بودن بنزین توصیه می‌شود این کار را با نهایت احتیاط انجام دهید و یا انجام آن را به کارشناسان تعمیر بسپارید).

 

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی شارپ –نظیر تعمیر دولوپر دستگاه کپی شارپ که در بخش‌های فوق به آن پرداخته شد- یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ است که با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می‌پذیرد. بدیهی است که دستگاه های کپی شارپ نیز علی رغم کیفیت بالای ساخت و عملکردشان، همانند بسیاری از دستگاه های الکترونیکی دیگر، در اثر استفاده مداوم یا به سبب اختلال در سیستم یا به هر دلیل دیگری، دچار اختلال و افت گردند؛ درست در همین زمان است که پای یک تعمیرگاه و تعمیرکار خوب به میان می‌آید و دارنده دستگاه درصدد برمی آید تا دستگاه کپی معیوب خویش را به یک مرکز تعمیرات دستگاه کپی شارپ انتقال دهد.

 

مرکز تعمیر دستگاه کپی  Sharpارائه دهندۀ تمامیِ سرویس هایِ تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی ذکر شده است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و التزام به اجرای تمامی استانداردهای این حوزه، در تلاش است تا رضایت کاربران این برند را کسب نماید. مزیت ویژه مرکز تعمیر دستگاه کپی حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده دستگاه و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد.

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour