تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

بک لایت تلویزیون شارپ را به طور خلاصه می توان نور سفیدی دانست که از پشت این دستگاه به سطح پنل تلویزیون می تابد و پیکسل های روشن شدۀ صفحه نمایش را قابل دیدن می کند. با این تفاسیر بدیهی است خرابی بک لایت تلویزیون ازکارافتادگی کل دستگاه را سبب شده و اختلالاتی را در تصاویر عرضه شده ایجاد نماید.

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ 

در صورتی که تلویزیون شارپ شما دچار اشکال شده است و حدس می زنید که این اشکال مربوط به بخش بک لایت تلویزیون است می توانید به مرکز تعمیر تلویزیون شارپ مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ را دریافت نمایید. در صورتی که امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارید می توانید از سرویس تعمیر در محل تلویزیون شارپ استفاده نمایید.

در این سرویس کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ را بر روی دستگاه اعمال می کنند. در صورتی که خرابی پیش آمده در بک لایت تلویزیون اندک بوده و امکان بهبود آن وجود داشته باشد، از تعویض آن صرف نظر شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیرات بک لایت تلویزیون sharp آغاز می گردد. در غیر اینصورت –یعنی در شرایطی که تعمیر آن ممکن نباشد- کارشناسان ما در مرکز تعمیرگاه مرکزی شارپ، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض بک لایت تلویزیون شارپ می نمایند.

مرکز تخصصی تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

سرویس و تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ در مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شارپ، شامل تعمیر بک لایت در تلویزیون های ال ای دی LED و تلویزیون های ال سی دی LCD می گردد. جهت آشنایی با روند تعمیر بک لایت در هر دو دستگاه، توضیحاتی مختصر در دو بخش ارائه می گردد:

تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی شارپ

در تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون شارپ به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد. به همین دلیل در فرآیند تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل قبلی می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال سی دی شارپ

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. در تلویزیونهای ال سی دی شارپ، معمولاً تور تولید شده توسط بک لایت پس از مدتی –مثلاً نیم ساعت پس از کار کردن تلویزیون- قطع می گردد. قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. بدین معنا که با نیمه خراب شدن تعدادی از لامپهای فلورسنت و گرم شدن آنها مدارات پروتکتور فعال شده و جهت حفاظت از دستگاه ولتاژ این بخش را قطع می کنند. در تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر –عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت ویژه ای دارد.

آشنایی با بک لایت در تلویزیون LED و LCD شارپ

در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شارپ، مانیتور، سیگنال های تصویر را به قالب پیکسل های رنگی درآورده و آنها را قابل رؤیت می سازد. اما تصویر ایجاد شده برای دیده شدن توسط کاربر نیاز به نور سفید و روشنایی دارد که این نور توسط بک لایت تلویزیون شارپ تولید می گردد. نور بک لایت از پشت به سطح پنل تلویزیون می تابد و پیکسل های روشن شده را قابل دیدن می کند.

در تلویزیون های ال سی دی، نور بک لایت بوسیله لامپهای فلورسنت ایجاد می شود. استفاده از لامپهای فلورسنت به دلیل تولید گرمای بالا و همچنین نیاز به فضای بسیار به تدریج کنار گذاشته شد و طراحان تصمیم به استفاده از لامپهای ال ای دی به گرفتند. دو تصویر زیر به خوبی گویای تفاوت تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی در بکارگیری بک لایت هستند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات شارپ تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون شارپ

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ همچون خرید آن نیازمند توجه به برخی پارامترهای خاص است، زیرا تعمیر این بخش از دستگاه به نوعی تولد دوباره آن به شمار آمده و در صورتی که بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی انجام پذیرد امکان بازیابی کیفیت اولیه و عملکرد نخستین دستگاه را فراهم می‌سازد.

در همین راستا مرکز  تعمیر تلویزیون sharp با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد.  بهتر است در صورت بروز هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه، طی یک تماس، از مشاوره‌های کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون شارپ بهره‌مند گردید.

طی این تماس، در صورت ابتدایی بودن اشکال، آموزش‌هایی جهت رفع عیوب دستگاه به صورت تلفنی به شما کاربران محترم ارائه می‌گردد. در غیر اینصورت –یعنی در صورت تشخیص یک اشکال عمده و فنی- شما می‌توانید با تحویل دستگاه خویش به مرکز تعمیر تلویزیون شارپ نسبت به رفع عیوب و اختلالات آن اقدام نمایید.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکت رایان دلکوک در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

برخی از خدمات نمایندگی شارپ

تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیرات تلویزیون شارپ شامل :

تعمیر پنل تلویزیون شارپ

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

تعمیر آبخوردگی تلویزیون شارپ

تعمیر تیونر تلویزیون شارپ

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تلفن نمایندگی شارپ : 45102-021

 آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

تعمیرات شارپ , نمایندگی تعمیرات شارپ , تعمیرات اصلی شارپ , تعمیرات مجاز شارپ , تعمیرات انحصاری شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , تعمیرات رسمی شارپ , تعمیرگاه مجاز شارپ , تعمیرگاه تخصصی شارپ , تعمیرگاه اصلی شارپ , تعمیرگاه رسمی شارپ , دفتر تعمیرات شارپ , مرکز خدمات تعمیرات شارپ , مرکز تخصصی شارپ , مرکز رسمی شارپ , مرکز شارپ ایران , مرکز انحصاری شارپ , مرکز مجاز شارپ , تعمیر سخت افزاری شارپ , تعمیرات سخت افزاری شارپ , تعمیر نرم افزاری شارپ , تعمیرات نرم افزاری شارپ , تعمیر تخصصی شارپ , تعمیرات تخصصی شارپ , آخرین مدل تلویزیون شارپ , آخرین مدل کپی شارپ , نمایندگی سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی شارپ , نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ , تعمیر سخت افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات سخت افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر نرم افزاری سینمای خانگی شارپ , تعمیرات نرم افزاری تلویزیون شارپ , تعمیر برد پاور سینمای خانگی شارپ , تعمیرات برد پاور تلویزیون شارپ , تعمیر برد Power سینمای خانگی شارپ 

© 2018 SHARP COMPANY. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour